Veliku zahvalnost upućujemo svim sportskim prijateljima, koji doprinose uspesima našeg kluba, a posebno trenerima i takmičarkama !......... .........,GK "Tim"

 

REZULTATI - 2019.

9. mart - 8. Martovski Olimpik kup - Mladenovac ................................................ * Rezultati *

30. mart - MTM Ljubljana FIG Juniorke (SLO) .................................................... * Rezultati *

4. april - IT Sofia Cup - Junior Team (BUL) ......................................................... * Rezultati *

14. april - Prolećni KUP Beograda ........................................................................ * Rezultati *

21. april - Prvenstvo Beograda - Grupne vežbe ................................................... * Rezultati *

4. maj - Evita KUP - Svilajnac ............................................................................... * Rezultati *

12. maj - Prvenstvo Beograda A program ............................................................ * Rezultati *

19. maj - Prvenstvo Srbije B grupne - Kragujevac .............................................. * Rezultati *

26. maj - Prvenstvo Srbije A individualno ............................................................ * Rezultati *

2. jun - Prvenstvo Srbije B individualno - Svilajnac ............................................ * Rezultati *

9. jun - Prvenstvo Srbije C individualno - Svilajnac ............................................ * Rezultati *

20-22. septembar - PECS KUP (HUN) - Međunarodno ........................................ * Rezultati *

28. septembar - Salines KUP (BiH) - Tuzla - Međunarodno ................................ * Rezultati *

12. oktobar - Jesenji KUP Beograda .................................................................... * Rezultati *

20. oktobar - Prvenstvo Srbije, Finale B grupne - Svilajinac .............................. * Rezultati *

2-3. novembar - TROFEJ BEOGRADA ................................................................... * Rezultati *

9. novembar - Gimnastiks KUP - Niš .................................................................... * Rezultati *

16. novembar - Turnir mladih SO RG GSS - Beograd .......................................... * Rezultati *

16-17. novembar - Apsolutno Prvenstvo Srbije - Višeboj - Beograd ................. * Rezultati *

16-17. novembar - Apsolutno Prvenstvo Srbije - Finale - Beograd ................... * Rezultati *